Квітнева мозаїка
Спілкування з природою дарує нам радість. Чому? Мабуть тому, що це невичерпне джерело краси, яке не може залишити байдужою навіть найчерствішу людину. Для кожного з нас слово «природа» пов'язане насамперед з пейзажами рідного краю, куточка землі, де минули дитячі роки, де мамина пісня зливалася з шумом дерев за вікном. Це залишається в пам'яті, серці, душі незабутніми спогадами на все життя.
До Міжнародного Дня Землі – свята чистої води, чистої землі, чистого повітря бібліотека – філія № 13 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ провела літературно – екологічний круїз «Земля – наш рідний дім» (за проектом «Садок серед книжок»). В круїз відправилися вихованці ПДНЗ № 80 «Червона калина» та № 83 «Дзвіночок».
Під час заходу переглянули відеоролик про красу нашого рідного краю, насолоджувалися природою, зігрітою теплом сонця та вчилися цінувати й берегти Землю.
В читальній залі книгозбірні для відвідувачів шахового гуртка «Цікаві шахи» відбувся майстер – клас «Екологічна мозаїка».
Фахівчині навчали дітей створювати весняні квіточки та цікаві поробки. Паперові квіти – це завжди красиво, а ще легко і весело! Для їх створення потрібно зовсім мало: папір, клей, ножиці та гарний настрій – і весняна квіточка готова! Це прекрасний подарунок та чудовий весняний декор.
Під час майстер – класу діти дізналися чимало цікавого про перші квіти, адже існує немаленька кількість їх видів і сортів. З книг та журналів нашої бібліотеки діти ознайомились з фото та описом весняних квітів, і всі погодилися, що вони прекрасні, тому вкрай необхідно щосили берегти нашу квіткову казку.
Присутні на майстер – класі зробили багатенько квіточок для прикрашення бібліотеки, які помандрували дарувати радість та щастя!
Коментарі
Дописати коментар