пʼятницю, 14 квітня 2017 р.

Великодні грають дзвони                                                               Великдень всіх на  гостини просить,
                                                               малює сонце полотно небес.
                                                               І крашанку, як усмішку, підносить.
                                                               Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
                                                                                                                                    Найбільшим і найрадіснішим весняним святом і для дітей і для дорослих є Великдень – пора відродження природи, оновлення та очищення людських душ. Великдень – свято свят, найголовніше, найважливіше православне свято. Воно повязане з воскресінням Ісуса Христа, а отже символізує перемогу добра над злом, вічне життя. Якраз на цей час припадає поворот сонця на літо, а це означає пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю.

     
      
       Як святкують Пасху (Великдень) в Україні, як готуються до неї, як проводять страсний передвеликодний тиждень, як власноруч виготовити крашанки та писанки – про все це користувачі можуть дізнатися з цікаво оформленої книжкової виставки – експозиції «Великодні грають дзвони», що розміщена в читальному залі бібліотеки. Ще й прочитати великодню казку!  А у відділі обслуговування дітей молодшого віку всі бажаючі можуть переглянути тематичну поличку «Свято яскравих крашанок» із циклу «Світ у віконце народних традицій».

                                                                   

Немає коментарів:

Дописати коментар