середу, 17 червня 2015 р.

Екологічна година - «Квіткова рапсодія».Екологічна  година - «Квіткова рапсодія».


                  16 червня 2015 року до бібліотеки філії № 13 для дітей завітали маленькі відвідувачі з  пришкільного табору «Світанок» при Полтавській гімназії №32 , I,II,III, та IV загонів на Екологічну годину «Квіткова рапсодія».
       Завідувачка  Моргун Т. розповіла цікавинки про квіти , провела пізнавальну вікторину ,ознайомила з  книгами про квіти. В читальному залі  панувала дружня весела атмосфера. Згадували  власні імена, пісні,  легенди,казки які пов’язані з квітами. Слухали  чаруючу  мелодію  П.І .Чайковського «Вальс  квітів» , та  грали в рухливі ігри. В книзі  відгуків та побажань
вихователі  пришкільних таборів «Світанок» гімназії № 32, «Веселки» гімназії № 33 та «Веселки»  гімназії № 32 залишили  свої позитивні  відгуки.
  

Бібліогралочка «Веселі друзі» Пришкільний табір «Веселка» Полтавської гімназії № 33  Бібліогралочка  «Веселі друзі»
          11 червня 2015 року по плану роботи на літніх канікулах у бібліотеці  філії №13 для дітей відбувся  захід  Бібліогралочка  «Веселі друзі»  для дітей пришкільного  табору « Веселка» Полтавської  гімназії  № 33. До бібліотеки  завітали  діти  II загону. Бібліотекар  Коваленко І.І   та присутні  діти  поспілкувалися  про дружбу та справжніх товаришів, розглянули кілька ситуацій  при  спілкуванні з друзями.

 Дітки співали  пісень , гралися та  розповідали віршики .Захід  пройшов весело та цікаво!!!