Публікації

Показано дописи з лютий, 2022

Читай українські книжки

Зображення
                                             Перегляд літератури  Сьогодні в Україні видається величезна кількість прекрасних дитячих книжок. Старі добрі казки, нові історії про улюблених героїв, яскраві перевидання дитячої класики з сучасними ілюстраціями – безліч українських дитячих книг тільки й чекає свого часу, щоб порадувати свого юного читача.

Світ афоризмів Григорія Сковороди

Зображення
   Григорій Савич Сковорода – найвидатніша постать у культурному й літературному житті України XVIII століття. Він відомий як одна із найбільш важливих і впливових особистостей, які формують нашу історію. А його філософія справила величезний вплив на людей в усьому світі. Сковорода входить, за версією ЮНЕСКО, до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді. Їх усіх об’єднує принцип: «жив, як учив».

Миттєвості кохання

Зображення
  День закоханих – щорічне свято, яке відзначають 14 лютого. Це день, коли ми даруємо одне одному   слова любові та щирі усмішки, тепло наших сердець.
Зображення
 

Загадка – схованка народної мудрості

Зображення
  Майже всі полюбляють відгадувати   загадки, це один із найулюбленіших видів інтелектуальної розваги, який перевіряє кмітливість, дотепність, увагу людини.

Дегустація книг Чарльза Діккенса

Зображення
Відеоперегляд   Чарльз Діккенс – англійський письменник, відомий представник соціально-побутової реалістичної прози ХІХ ст.

«Знаю, що щиру правду пишу»

Зображення
        До 210-річчя від дня народження Євгена Гребінки працівники бібліотеки - філіалу №13 підготували інформацію про нашого земляка, письменника, педагога та видавця.